Pepíčkovo

Svět, kde poctivost, kvalita řemesla a dobrá nálada zůstává

O klientovi

Josef "Pepíček" Vašák je mistrem ČR v kostění vepřové plece a skvělým řezníkem. 

Kromě toho je také organizátorem komentovaných tradičních moravských zabíjaček, kterých se mohou hosté aktivně účastnit. Dále Pepíček pořádá unikátní firemní teambuildingové akce a soukromé oslavy, které vám poskytnou nezapomenutelný zážitek.

Rozsah projektu

Webové stránky
Strategie
Rok 2023 - současnost
Klient Josef Vašák

Zadání

Klient nás oslovil se zájmem proniknout do světa digitálu.
Naším úkolem byla tvorba nových webových stránek na míru.

Moderní webové stránky s důrazem na přehlednost, konverzi a intuitivní administraci, která dovolí vytvářet jednoduše nové stránky a snadno upravovat jejich obsah.

Podívejte se, jak jsme úspěšně zvládli tuto výzvu.

Gaupi řešení

Pro klienta jsme vytvořili moderní a originálně designované webové stránky od základů, které jsou připraveny reprezentovat značku Pepíčkovo.

Webové stránky nejenom prezentují nabídku služeb, ale také umožňují přímé rezervace na pořádané zážitkové kurzy a získávání poptávek pro firemní akce či soukromé oslavy.

Nové logo pro značku Pepíčkovo
Mobilní zobrazení nových webových stránek

Paleta barev

Paleta barev projektu

Typografie

Ukázka fontu Espirutu
Ukázka fontu New Spirit

Ilustrace a ikony

Ilustrace a ikony

Tvorba webových stránek

Web je považován za hlavní komunikační a prodejní kanál projektu. Zaměřili jsme se na přehlednost, jednoduchou orientaci pro uživatele a moderní vzhled s autentickým dojmem. 

Vývoj webových stránek je řešen od začátku na míru dle potřeb klienta, což zajišťuje maximální přizpůsobitelnost. Přinesli jsme zjednodušení správy obsahu pro administrátory webové stránky, což umožňuje klientovi libovolné úpravy obsahu na webu. Tvorba nových stránek je navíc velmi snadná a přehledná.

Nové webové stránky

Modulární web

Veškerý obsah webových stránek je postaven z dílčích komponent, které jsou připraveny na míru. Díky tomuto přístupu klient získá komplexní knihovnu stavebních bloků pro své webové stránky.

U projektu Pepíčkovo jsme vytvořili více než 30 unikátních komponent. Tyto komponenty dále obsahují různé možnosti nastavení a různorodé varianty finálního zobrazení.

Ukázka vytvořených komponent webu

Výhody komponent

Provozovatel webu není vázán počtem dodaných a navržených stránek, ale má kompletní svobodu postavit si libovolnou stránku, kterou zrovna potřebuje, a to bez nutnosti zasahovat do kódu.

Využití komponent je ideální, jelikož zaručují jistotu, že všechny nově vytvořené stránky budou fungovat tak, jak mají a budou vypadat jako v původním návrhu. Web je tak mnohem flexibilnější a jeho správa efektivnější.

Ukázky z nových webových stránek

Kurzy

Možnost rezervace a prezentace nabízených zážitkových kurzů byla dalším z klíčových bodů projektu.

Při tvorbě jsme se zaměřili na přehlednou prezentaci informací a jednoduchou orientaci pro uživatele pro maximalizování konverze registrace na kurz s Pepíčkem.

V administrační části jsme co nejvíce zjednodušili správu kurzů a proces vytváření nových termínů.

Webové stránky pro registrace na zážitkové kurzy
Webové stránky zážitkových kurzů

Pozvánky

Všimli jsme si, že zákazníci, kteří organizují účast na kurzu, firemní akci nebo oslavě si vytvářejí grafické pozvánky se základními informacemi.

Proto jsme přišli s rozšířením Pozvánky. Toto rozšíření usnadní organizátorům akce sdílení s ostatními účastníky nebo kolegy a zároveň probudí zájem o prozkoumání značky Pepíčkovo.

Pozvánka je web stránka, generovaná přímo pro klienta. 

Stránka nabídne místo, kde účastnící akce snadno najdou všechny potřebné informace. Účastník zde najde datum, místo konání, případně další informace dle přání zákazníka.

Navrhli jsme také pozvánku ve formátu obrázku, plus verzi připravenou pro sdílení s veřejností například na sociálních sítích dané firmy. Tyto obrázky se generují plně automaticky při vytvoření pozvánky.

Rozšíření webových stránek o pozvánky na zážitkové akce

Připraveno pro mobilní zařízení

Ve světě moderního webu je responzivní zobrazení již standardem. Již od samého začátku tvoříme webové stránky s myšlenkou správného zobrazení na všech typech mobilních zařízení.

Po úvodním měření pocházelo 65% návštěvnosti z mobilních zařízení.

Mobilní zobrazení webových stránek Pepíčkovo

Responzivní design není jen o estetickém vzhledu, ale také o funkčnosti a efektivitě. Proto jsme pro mobilní zařízení připravili jiný typ zobrazení hlavní stránky.

Namísto tradičního vertikálního posouvání jsme využili "snap scrolling."

Při posouvání se stránka "přichytí" na každé sekci. Sekce jsou na stránce pečlivě vyváženy, což přispívá k efektivnímu a atraktivnímu zobrazení.

Mobilní zobrazení webových stránek Pepíčkovo

Nové webové stránky

Výsledkem naší práce jsou moderní a designově neotřelé webové stránky, které jsou připraveny reprezentovat značku Pepíčkovo.

Ukázka webových stránek Pepíčkovo
Kontaktní stránka nového webu
Rezervační formulář

Pokračujeme

Spuštěním projektu naše práce ani zdaleka neskončila. Na projektu i nadále aktivně pracujeme, web spravujeme a přidáváme nové funkce a komponenty dle aktuálních potřeb klienta.

Pepíčkův rozvoz masa
Pepíčkovy soukromé oslavy
Josef Pepíček Vašák

Potřebujete pomoc s projektem?

Pomůžeme vám proměnit
vaše nápady ve skutečnost.

Napište nám -> nebo